Preškolenie trénerov a preklasifikovanie skupín - Slovenský kolkársky zväz - mobil

Preškolenie trénerov a preklasifikovanie skupín

Napísal Sekretariát SKOZ pred piatimi mesiacmi v kategorii Aktuality. Pripojených 0 komentárov.
oznam1

Oznamujeme všetkým trénerom, ktorých zoznam je nižšie uvedený, že dňa 5.3.2017 v čase od 12:00–15:00 bude prebiehať preškolenie v Podbrezovej.Dôvodom je zmena kvalifikácie trénerov podľa nového zákona o športe a každý tréner musí absolvovať preškolenie.
Prosím Vás, oznámte na sekretariat@kolky.sk , kto má záujem o účasť v termíne do 1.3.2017.
Náklady na dopravu si hradí každý sám, preškolenie je zdarma.
Následne Vám budú vydané nové certifikáty s preklasikovaným stupňom trénerstva. Tí, ktorí preškolenie už absolvovali sú zo zoznamu vyčiarknutý.

Prosíme kluby a trénerov, ktorí nemajú záujem o preškolenie, aby toto oznámili rovnako na sekretariat@kolky.sk
Tí, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť školenia – bude umožnený ďalší termín po dohode so školiteľom. 

Ďakujeme

Elena Fürstenová
GS SKoZ

Zoznam trénerov:

  1.  Roman Goras – Inter Bratislava
  2.  Peter Ivančík – Inter Bratislava
  3.  Milan Pastor – Inter Bratislava
  4.  Peter Peregrín – TJ Slavoj Veľký Šariš
  5.  Viera Baďurová – Slovan Bratislava
  6.  František Frelich – ŠKK Trstená
  7.  Milan Urban – ŠKK Trstená
  8.  Jozef Pešta – TJ Tatran Sp. Nová Ves
  9.  Ivan Dobrucký – Inter Bratislava
  10. Jozef Kráľovič – ŠK Modranka
  11. Vladimír Kliment – Inter Bratislava
  12. Miroslav Vitkovič – TJ Slavoj Veľký Šariš
  13. Vojtěch Vitkovič – TJ Slavoj Veľký Šatriš
  14. Milan Kleštinec – TJ Slovan Duslo Šaľa
  15. Attila Barci – MKK Galanta
  16. Anton Vajteršic – Hodruša Hámre
  17. Miroslav Bottka – Spoje Bratislava
  18. Miroslav Bolech – MKK Piešťany
  19. Katarína Bolechová – MKK Piešťany
  20. Ján Ďurina – MKK Piešťany
  21. Karol Beck – Limbach
  22. Jozef Benkovský – Bratislava
  23. Ján Maťašeje – Inter Bratislava
  24. Ján Kebísek – Fesa Dubnica n/Váhom
  25. Katarína Pivovarníková – Košice
  26. Jozef Pospíšil – Bratislava
  27. Marián Klimko – TJ Slavoj Veľký Šariš
  28. Zdenko Smutný – Inter Bratislava
  29. Jozef Martišek – Bratislava
  30. Ľudovít Kusý – Zentiva Hlohovec
  31. Ján Ludrovský – Košice
  32. Matej Sršeň – ŽP Šport Podbrezová
  33. Peter Srnka – ŽP Šport Podbrezová
  34. Ivan Náther – ŽP Šport Podbrezová
  35. Róbert Nagy – FTC Fiľakovo
  36. Milan Ondruš – Sučany
  37. Alexander Foldváry – Zlaté Klasy
  38. Vladimír Chmúrny – Sučany
  39. Ján Hochel – MKK Stará Turá
  40. Katarína Micanová – ŽP Šport Podbrezová
  41. Jaroslav Truska – Inter Bratislava
  42. Juraj Hamala – ŠKK Trstená
  43. Miloš Stroka – ŠKK Trstená
  44. Ivan Žitňanský – Pobedim
  45. Marek Bachratý – ŠK Modranka
  46. Augustín Schmidl – MKK Stará Turá
  47. Július Baša – Plešivec
  48. Maroš Raffay – MKK Jelšava
  49. Elena Koyšová – Sučany
  50. Miroslava Koyšová – Sučany
  51. Peter Pargáč – MKK Piešťany
  52. Branislav Rybička – Košice
  53. Milan Tomka – ŽP Šport Podbrezová
  54. Juraj Sako – MKK Stará Turá
  55. Alexander Švec – Zentiva Hlohovec
  56. Julian Rosina – Zentiva Hlohovec
  57. Eva Janeková – Slovan Bratislava
  58. Mariana Selecká – Slovan Bratislava
  59. Iveta Perecárová – TJ Slavoj Veľký Šariš
  60. Milan Miklošovič – ŠK Modranka
  61. Ivan Mlynek – Zentiva Hlohovec

Komentáre

Komentáre niesú pod týmto článkom povolené.